14.03
14:30
MaÄva 1929
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
14.03
14:30
Loznica
Sloga (P)
0
2
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 2 | |||||||
14.03
14:30
Jedinstvo
Sloga (K)
1
1
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
14.03
14:30
Takovo
TrepÄa
0
2
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 2 | |||||||
14.03
14:30
Mokra Gora
JoŔanica
|
14.03.2020 14:30 |
|
|||||||
14.03
14:30
Tutin
Sloga 33
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 | |||||||
14.03
14:30
Å umadija (A)
Mladi radnik 1926
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 | |||||||
14.03
14:30
Borac 1926
Proleter Mihajlovac
1
1
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
14.03
14:30
Bratstvo 1946
Omladinac
0
1
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 1 | |||||||
14.03
14:30
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
RadniÄki (Zr)
BeÄej 1918
0
1
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 1 | |||||||
14.03
14:30
RadniÄki 1912
OFK VrŔac
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
14.03
14:30
RadniÄki (SM)
Dunav
0
0
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
14.03
14:30
BaÄka 1901
Hajduk 1912
1
1
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
14.03
15:00
GFK DuboÄica
Rembas
2
2
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 2 | |||||||
14.03
15:00
GFK Jagodina
Trstenik PPT
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 | |||||||
14.03
15:00
OFK TopliÄanin
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
14.03
15:00
Dunav
TimoÄanin
3
0
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
14.03
14:30
OFK Beograd
SremÄica
1
2
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 2 | |||||||
14.03
11:00
GSP Polet DorÄol
Jedinstvo
1
2
|
14.03.2020 11:00 | 1 : 2 | |||||||
14.03
11:00
Teleoptik
BSK BorÄa
0
0
|
14.03.2020 11:00 | 0 : 0 | |||||||
14.03
14:30
IMT
Lokomotiva
7
1
|
14.03.2020 14:30 | 7 : 1 | |||||||
14.03
13:30
Brodarac
Zvezdara
0
5
|
14.03.2020 13:30 | 0 : 5 |
14.03
14:30
KaraÄorÄe
Morava
0
1
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.03
14:30
VGSK
Pomoravlje
1
4
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 4 |
|
14.03
14:30
Borac
Vrelo Sport
0
0
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
RadniÄki (V)
Drina
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
14.03
14:30
Omladinac
Å umadija
1
3
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
14.03
14:30
FAP
Zlatar
2
1
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 1 | |||||||
14.03
14:30
Crnokosa
Polimlje
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
BuduÄnost
Sevojno
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
14.03
14:30
Tekstilac
BaÄka
4
0
|
14.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Krila Krajine
OFK Stari Grad
0
4
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 4 | |||||||
14.03
16:00
BajŔa
Crvenka
1
1
|
14.03.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.03
14:30
ÄSK Pivara
Vojvodina
1
2
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 2 | |||||||
14.03
14:30
Mladost APA
Mladost (BP)
3
1
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
14.03
14:30
Cement
JugoviÄ
3
0
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Mladost (BJ)
Sloboda
4
0
|
14.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
RadniÄki (NP)
2
2
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.03
14:30
Sloga (E)
Hajduk (D)
2
2
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
14.03
14:30
Sloga
Crvena zvezda (VS)
2
4
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 4 | |||||||
14.03
14:30
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
1
3
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 3 | |||||||
14.03
14:30
Krajina
Banat (Ä)
3
0
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 0 | |||||||
14.03
14:30
Kikinda 1909
Sloboda
1
2
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.03
14:30
Naftagas
RadniÄki (S)
6
0
|
14.03.2020 14:30 | 6 : 0 |
|
14.03
15:00
Polet 1980
Sloga
|
14.03.2020 15:00 |
|
|||||||
14.03
15:00
Nebeski Andjeli
BobiŔte
7
1
|
14.03.2020 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
14.03
15:00
Jastrebac
ŽitoraÄa
0
1
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.03
15:00
PÄinja
OFK Kosanica
4
1
|
14.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
14.03
15:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
4
1
|
14.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.03
15:00
BSK
Brodoremont
1
3
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.03
15:00
Äerdap
Rtanj
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
15:00
Timok 1919
Lužnica
5
0
|
14.03.2020 15:00 | 5 : 0 |
|
14.03
15:00
Morava 1918
MaÄkovac
3
0
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
15:00
Jedinstvo (P)
LevaÄ
2
0
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 0 |
14.03
15:00
Morava
OFK Napredak 1929
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
14.03
14:30
Turbina
Napredak
3
0
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
10:00
BASK
VrÄin
0
0
|
14.03.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Å umadija
Milutinac
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
14.03
14:30
TrgovaÄki
Borac (K)
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
14.03
14:30
Radnik (Ub)
Iskra
6
0
|
14.03.2020 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Rubribreza
TrliÄ
4
2
|
14.03.2020 14:30 | 4 : 2 |
14.03
14:30
SinÄeliÄ
Hajduk Stanko
0
7
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 7 |
|
14.03
15:00
Rudar
Mataruge
0
0
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.03
15:00
Mladost
Mladi radnik 1925
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
14.03
15:00
OvÄar
Jedinstvo (P)
1
1
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
14.03
14:30
TvrÄava
BuduÄnost (M)
3
0
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
14.03
15:30
Napredak
Sutjeska
3
1
|
14.03.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
14.03
15:30
Panonija IM Topola
ObiliÄ (NK)
1
3
|
14.03.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
14.03
15:30
Sloga
NjegoÅ”
1
4
|
14.03.2020 15:30 | 1 : 4 | |||||||
14.03
15:30
RadniÄki 1905
Proleter (RS)
0
0
|
14.03.2020 15:30 | 0 : 0 |
14.03
14:30
Partizan
ŽelezniÄar
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
14.03
15:30
Slavija
Omladinac
2
0
|
14.03.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
FruŔkogorski partizan
1
0
|
14.03.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
14.03
15:30
OFK Futog
Veternik
4
1
|
14.03.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
14.03
15:00
BAK
Polet (Id)
2
1
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 1 | |||||||
14.03
15:00
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
0
4
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 4 |
14.03
15:00
Brestovac
Å arbanovac
3
2
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.03
15:00
Rudna Glava
Blizna
4
0
|
14.03.2020 15:00 | 4 : 0 | |||||||
14.03
15:00
PoreÄ
Branik
1
1
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
14.03
15:00
Varvarin
Žabare
6
2
|
14.03.2020 15:00 | 6 : 2 |
|
14.03
15:00
OFK Bratstvo
Javor
2
1
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
14.03
14:30
Borac (O)
Hajduk
1
4
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.03
10:30
Rakovica
Institut
0
1
|
14.03.2020 10:30 | 0 : 1 |
|
14.03
14:30
Zvezda
OFK Zabrežje
3
1
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
14.03
15:00
RadniÄki 1924
Napredak 2012
3
0
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
14.03
15:00
Sloga (D)
Kutlovo
0
3
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
14.03
14:30
Strmovo 1968
KaleniÄ
7
0
|
14.03.2020 14:30 | 7 : 0 | |||||||
14.03
14:30
Rudar 1945
JoŔeva
3
5
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 5 |
|
14.03
14:30
Partizan
Polet
3
1
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 1 |
|
14.03
14:30
Sloven
OFK Zeka BuljubaŔa
2
0
|
14.03.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Jednota
TrgovaÄki
3
2
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
14.03
15:30
ŽelezniÄar
Titel
0
7
|
14.03.2020 15:30 | 0 : 7 |
|
14.03
15:00
RadniÄki (P)
Todorovce
1
3
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.03
15:00
Jedinstvo (Å )
Lemind 1953
3
1
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.03
15:00
Marjan MB
Badince
3
1
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
14.03
15:00
Velika Drenova
Kamenorezac 76
2
4
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 4 | |||||||
14.03
15:00
Stari Trstenik
Garevina
1
2
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.03
15:00
Kopaonik
Polet 57
6
1
|
14.03.2020 15:00 | 6 : 1 |
|
14.03
15:00
Rudar (St)
Napredak (Sv)
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
15:00
Rudar (SR)
Napredak (St)
3
0
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
14.03
15:00
Zenit
Mladost
0
1
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 1 | |||||||
14.03
15:00
SinÄeliÄ 1934
GFK Tabane
0
0
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
14.03
15:00
Sloga
Partizan
0
4
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 4 |
14.03
15:00
Krtinska
Rvati
4
1
|
14.03.2020 15:00 | 4 : 1 |
14.03
14:30
Bežanija
Umka
3
2
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 2 |
|
14.03
15:30
AFK
Hajduk
6
0
|
14.03.2020 15:30 | 6 : 0 |
|
14.03
14:30
OFK Å abac
Sloboda
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
14.03
14:30
Velika Reka
Jadar 1961
1
2
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
14.03
14:30
RadniÄki
VlaÅ”iÄ
1
1
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
14.03
14:30
Avala 1939
PoŔtar 1930
1
2
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 2 |
|
14.03
15:00
Rasina
Konjuh
2
5
|
14.03.2020 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.03
15:00
Kapidžija
Parunovac
1
2
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
14.03
15:00
Razvitak
Donja Mutnica
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
14.03
15:00
KruŔevica
Mladost 2015
3
1
|
14.03.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
14.03
12:30
Inter Star
Musongati
0
1
|
14.03.2020 12:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.03
14:00
Ngozi City
Vital'O
1
0
|
14.03.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
14:00
Lydia Ludic
Les Lierres
2
1
|
14.03.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.03
15:00
Rukinzo
Dynamik
1
0
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
14.03
16:00
Javor Matis
ÄukariÄki
2
2
|
14.03.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
14.03
16:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
0
|
14.03.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
14.03
16:00
Mladost
InÄija
2
1
|
14.03.2020 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.03
15:30
Voždovac
Partizan
1
2
|
14.03.2020 15:30 | 1 : 2 | |||||||
14.03
16:00
RadniÄki (N)
MaÄva
3
1
|
14.03.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
14.03
18:00
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
14.03.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
14.03
18:00
Proleter
Rad
5
0
|
14.03.2020 18:00 | 5 : 0 | |||||||
14.03
13:30
TSC
Radnik
2
1
|
14.03.2020 13:30 | 2 : 1 |
14.03
15:00
Smederevo 1924
Zlatibor
0
0
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 0 | |||||||
14.03
15:00
SinÄeliÄ
OFK Žarkovo
0
1
|
14.03.2020 15:00 | 0 : 1 |
14.03
TSC
Spartak DOO
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
ŽGFK Lavice DuboÄica
Rad
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
ŽFU Zvezda B 2018
Kolubara
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Napredak Junior 2018
Majdanpek
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
RadniÄki 2012
MaÄva
|
14.03.2020 | : |
14.03
11:00
Rudovci
Desetka
2
8
|
14.03.2020 11:00 | 2 : 8 |
|
14.03
12:30
Rad
Partizan
0
1
|
14.03.2020 12:30 | 0 : 1 | |||||||
14.03
13:00
ÄukariÄki
OFK Beograd
2
0
|
14.03.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
14.03
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
0
|
14.03.2020 11:00 | 0 : 0 |
14.03
14:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
0
2
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.03
14:30
RadniÄki (V)
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Metalac (GM)
Sloga (K)
4
0
|
14.03.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Javor
Loznica
3
3
|
14.03.2020 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.03
14:30
Novi Pazar
Sloga (P)
0
0
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
14.03
14:30
RadniÄki 1923
KaraÄorÄe
4
1
|
14.03.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.03
14:30
Borac 1926
Sloboda (Ä)
5
1
|
14.03.2020 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.03
14:30
Sloboda (U)
Smederevo 1924
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
14:30
Å umadija (A)
MaÄva
1
1
|
14.03.2020 14:30 | 1 : 1 |
|
14.03
10:00
RadniÄki (Z)
Podrinje
0
3
|
14.03.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.03
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (NP)
4
0
|
14.03.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.03
Vojvodina
Index
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
10:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
3
2
|
14.03.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.03
10:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
4
1
|
14.03.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.03
10:00
InÄija
Omladinac
7
0
|
14.03.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
14.03
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
3
1
|
14.03.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
14.03
BSK BorÄa
Bežanija
3
4
|
14.03.2020 | 3 : 4 |
|
||||||
14.03
Brodarac 2
Zemun
2
4
|
14.03.2020 | 2 : 4 |
|
||||||
14.03
011
IMT
0
3
|
14.03.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
14.03
BSK 1925
BASK
1
2
|
14.03.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
14.03
SinÄeliÄ
Studentski Grad
5
1
|
14.03.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
14.03
OFK Žarkovo
Lokomotiva
4
0
|
14.03.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
14.03
RadniÄki (NB)
DIF
2
1
|
14.03.2020 | 2 : 1 |
|
14.03
Torlak
IM Rakovica
6
0
|
14.03.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
14.03
Mladenovac
Crvena zvezda
4
1
|
14.03.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
14.03
Prva Iskra
Jedinstvo
2
3
|
14.03.2020 | 2 : 3 | |||||||
14.03
BuduÄnost
Palilulac
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 | |||||||
14.03
Siti Sport Klub
Zvezdara
1
1
|
14.03.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
14.03
Novi Beograd
PoŔtar 1930
0
1
|
14.03.2020 | 0 : 1 |
|
14.03
Lokomotiva
Brodarac
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
GrafiÄar
Internacional
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
OFK Beograd
011
1
0
|
14.03.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
SinÄeliÄ
Partizan
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Zemun
Rad
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
IMT
BSK BorÄa
|
14.03.2020 | : |
14.03
PoŔtar 1930
Borac
2
0
|
14.03.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
14.03
SinÄeliÄ 2
Dunavac
3
2
|
14.03.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
14.03
OFK Beograd 2
OFK Žarkovo
0
1
|
14.03.2020 | 0 : 1 |
|
||||||
14.03
Zvezdara
Rojkovac
3
1
|
14.03.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
14.03
RadniÄki (NB) 2
BuduÄnost
1
3
|
14.03.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
14.03
Zmaj 1953
SinÄeliÄ
0
2
|
14.03.2020 | 0 : 2 |
|
14.03
10:00
Rad
Partizan
1
0
|
14.03.2020 10:00 | 1 : 0 | |||||||
14.03
11:00
MaÄva
Brodarac
2
0
|
14.03.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
14.03
13:00
Kiker
OFK VrŔac
4
1
|
14.03.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
14.03
15:30
ÄukariÄki
Real NiÅ”
3
2
|
14.03.2020 15:30 | 3 : 2 | |||||||
14.03
13:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
2
|
14.03.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
14.03
14:30
Teleoptik
Spartak ŽK
0
0
|
14.03.2020 14:30 | 0 : 0 |
14.03
Napredak
Jagodina Tabane
3
1
|
14.03.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
14.03
TimoÄanin
Kopernikus ŽeležniÄar
4
1
|
14.03.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
14.03
Timok 1919
Bor 1919
1
1
|
14.03.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
14.03
RadniÄki (P)
GFK DuboÄic
3
2
|
14.03.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
14.03
RadniÄki 2
Radnik
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 |
|
14.03
12:00
Spartak ŽK
RadniÄki (S)
12
0
|
14.03.2020 12:00 | 12 : 0 |
|
||||||
14.03
12:00
Borac
Proleter 2006
1
3
|
14.03.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.03
12:00
Petrika
BaÄka 1901
2
0
|
14.03.2020 12:00 | 2 : 0 | |||||||
14.03
12:00
TSC
Proleter
3
0
|
14.03.2020 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
RFK Novi Sad 1921
OFK BaÄka
2
2
|
14.03.2020 | 2 : 2 |
|
14.03
12:00
RadniÄki (Zr)
Podrinje
1
2
|
14.03.2020 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.03
13:00
Vojvodina
Index
0
1
|
14.03.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
14.03
12:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
3
1
|
14.03.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.03
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
1
1
|
14.03.2020 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.03
12:00
InÄija
Omladinac
7
1
|
14.03.2020 12:00 | 7 : 1 |
|
14.03
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
2
1
|
14.03.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
14.03
11:00
Napredak
RSK
1
3
|
14.03.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.03
Sloga 33
RadniÄki 1923
0
4
|
14.03.2020 | 0 : 4 |
|
14.03
SFS Borac
Morava 1918
7
1
|
14.03.2020 | 7 : 1 |
|
||||||
14.03
Trayal Knez Lazar
OFK Lugomir
0
2
|
14.03.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
14.03
Blizna
Mali Bor
1
4
|
14.03.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
14.03
TopliÄanin
Župa
2
1
|
14.03.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
14.03
Morava (R)
Sloga
2
1
|
14.03.2020 | 2 : 1 |
|
14.03
08:30
Voždovac
Teleoptik
3
1
|
14.03.2020 08:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.03
11:00
Lokomotiva
Studenski grad
4
2
|
14.03.2020 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.03
15:00
Rad
RadniÄki (NB)
1
1
|
14.03.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
14.03
10:00
Takovo
FAP
|
14.03.2020 10:00 |
|
|||||||
14.03
10:00
Mladost
Sloboda (Ä)
|
14.03.2020 10:00 |
|
|||||||
14.03
10:00
Kinder
Borac 1926
3
2
|
14.03.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.03
10:00
GauÄosi
ÄaÄak 94
2
0
|
14.03.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.03
10:00
Sloga (P)
BuduÄnost
9
0
|
14.03.2020 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
14.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
1
2
|
14.03.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.03
10:00
Javor Matis
Sloga (BB)
1
1
|
14.03.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.03
11:00
Metalac
GFK Sloboda
4
1
|
14.03.2020 11:00 | 4 : 1 |
|
14.03
10:00
OPK Rudar 1933
Soko 2015
3
3
|
14.03.2020 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.03
11:00
ŽelezniÄar
PetliÄ SD 2006
3
4
|
14.03.2020 11:00 | 3 : 4 | |||||||
14.03
10:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
0
2
|
14.03.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.03
10:00
Å umadija
VGSK
1
0
|
14.03.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
10:00
Sloga 33
Pomoravlje 1946
5
1
|
14.03.2020 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.03
10:00
Cepelin 026
AF Duljaj
2
1
|
14.03.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.03
10:00
BaÄinac
Plana
1
0
|
14.03.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.03
10:00
Jasenica 2017
RSK
0
4
|
14.03.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
14.03
19:30
ÄaÄak 94
Zekas 75
109
77
|
14.03.2020 19:30 | 109 : 77 | |||||||
14.03
15:00
Požarevac
Jagodina
72
59
|
14.03.2020 15:00 | 72 : 59 | |||||||
14.03
18:00
Priboj
Napredak Junior
83
110
|
14.03.2020 18:00 | 83 : 110 | |||||||
14.03
19:00
Klik
Svilajnac
96
51
|
14.03.2020 19:00 | 96 : 51 | |||||||
14.03
17:00
Plana
Loznica
104
100
|
14.03.2020 17:00 | 104 : 100 |
14.03
20:00
Srem
Omladinac
84
73
|
14.03.2020 20:00 | 84 : 73 | |||||||
14.03
14:30
Sloboda (NS)
Nova Pazova
72
64
|
14.03.2020 14:30 | 72 : 64 | |||||||
14.03
17:00
Mladost Veternik
Topola
0
20
|
14.03.2020 17:00 | 0 : 20 |
|
14.03
12:00
Slodes
Eko Sport
109
52
|
14.03.2020 12:00 | 109 : 52 | |||||||
14.03
16:00
Beko
Žitko Basket
115
67
|
14.03.2020 16:00 | 115 : 67 | |||||||
14.03
20:30
BorÄa
Barajevo
84
80
|
14.03.2020 20:30 | 84 : 80 | |||||||
14.03
18:00
Žarkovo
RadniÄki (O)
95
72
|
14.03.2020 18:00 | 95 : 72 |
14.03
20:30
Marinos
Rtanj
65
64
|
14.03.2020 20:30 | 65 : 64 | |||||||
14.03
18:00
TopliÄanin
Mladost Vesna
116
69
|
14.03.2020 18:00 | 116 : 69 |
14.03
18:30
Sloga Elite
KruŔevac
135
59
|
14.03.2020 18:30 | 135 : 59 | |||||||
14.03
16:00
TrepÄa
Smederevo
82
77
|
14.03.2020 16:00 | 82 : 77 | |||||||
14.03
17:00
GoÄ
Zicer 2014
70
82
|
14.03.2020 17:00 | 70 : 82 |
14.03
Kopaonik
ParaÄin
0
20
|
14.03.2020 | 0 : 20 |
|
14.03
14:40
Ras
Astra
89
84
|
14.03.2020 14:40 | 89 : 84 |
14.03
19:00
Radan
Zone Boys
76
91
|
14.03.2020 19:00 | 76 : 91 |
14.03
15:00
KurŔumlija
Hajduk Veljko
20
0
|
14.03.2020 15:00 | 20 : 0 |
|
||||||
14.03
13:00
Hisar
OKK Sokobanja
20
0
|
14.03.2020 13:00 | 20 : 0 |
|
14.03
19:30
Å abac
M015
76
75
|
14.03.2020 19:30 | 76 : 75 | |||||||
14.03
20:00
RadniÄki (V)
OseÄina
118
62
|
14.03.2020 20:00 | 118 : 62 | |||||||
14.03
20:30
ŽelezniÄar
Student 014
20
0
|
14.03.2020 20:30 | 20 : 0 |
|
14.03
11:00
Play off
Morava
56
102
|
14.03.2020 11:00 | 56 : 102 | |||||||
14.03
19:30
Sloga
Mladost
64
80
|
14.03.2020 19:30 | 64 : 80 |
14.03
12:30
Basketball Stars
BeoÄin
62
88
|
14.03.2020 12:30 | 62 : 88 |
14.03
19:00
Proleter
Akademik
80
71
|
14.03.2020 19:00 | 80 : 71 | |||||||
14.03
17:00
Apatin
KaraÄorÄevo
68
52
|
14.03.2020 17:00 | 68 : 52 | |||||||
14.03
15:30
I Came To Play
Senta
97
64
|
14.03.2020 15:30 | 97 : 64 | |||||||
14.03
17:00
Hercegovac
Futog
95
69
|
14.03.2020 17:00 | 95 : 69 |
14.03
19:00
Napredak
Kolubara LA 2003
92
66
|
14.03.2020 19:00 | 92 : 66 | |||||||
14.03
19:00
Borac
Vojvodina
76
63
|
14.03.2020 19:00 | 76 : 63 |
14.03
19:30
Pirot
KKK RadniÄki
75
94
|
14.03.2020 19:30 | 75 : 94 | |||||||
14.03
17:00
Spartak
Mladost (SP)
96
82
|
14.03.2020 17:00 | 96 : 82 | |||||||
14.03
16:45
Zemun Fitofarmacija
Proleter Naftagas
87
69
|
14.03.2020 16:45 | 87 : 69 | |||||||
14.03
19:00
BKK RadniÄki
ŽelezniÄar
92
87
|
14.03.2020 19:00 | 92 : 87 | |||||||
14.03
15:30
Konstantin
Beovuk 72
108
86
|
14.03.2020 15:30 | 108 : 86 | |||||||
14.03
17:00
Zdravlje Leskovac
Sveti ÄorÄe
87
77
|
14.03.2020 17:00 | 87 : 77 |
14.03
18:00
TopolÄanka
Girl Basket
67
54
|
14.03.2020 18:00 | 67 : 54 |
14.03
18:00
Užice
Lim
21
39
|
14.03.2020 18:00 | 21 : 39 | |||||||
14.03
13:00
Play Off
ZveÄan
|
14.03.2020 13:00 | : | |||||||
14.03
12:00
ŽelezniÄar
Sloga
50
85
|
14.03.2020 12:00 | 50 : 85 |
14.03
Partizan NIS
RadniÄki 1950
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Sloboda
Mladost Veternik NS Basket 07
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Crvena zvezda M:TS
Sloga
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Star
Konstantin
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Dynamic VIP PAY
Vizura Shark
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Mega Bemax
Borac
|
14.03.2020 | : |
14.03
16:00
Rudar
Roda
3
1
|
14.03.2020 16:00 | 3 : 1 |
14.03
18:30
GraÄac
TehniÄar (Kv)
3
1
|
14.03.2020 18:30 | 3 : 1 |
14.03
20:00
TopliÄki Vitezovi
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
14.03.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
14.03
17:00
Jagodina
Pirot
3
1
|
14.03.2020 17:00 | 3 : 1 |
14.03
20:00
Vojvodina NS Seme 2
BeÄej
2
3
|
14.03.2020 20:00 | 2 : 3 | |||||||
14.03
17:00
Sombor
Partizan
0
3
|
14.03.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.03
20:00
Dunav Volley
Proleter
3
0
|
14.03.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
14.03
18:00
Mladost (BP)
Srem Eaton
1
3
|
14.03.2020 18:00 | 1 : 3 | |||||||
14.03
18:00
Kulpin
Mladost (NP)
3
0
|
14.03.2020 18:00 | 3 : 0 |
14.03
12:00
Hajduk Veljko 2
Knjaževac
0
3
|
14.03.2020 12:00 | 0 : 3 |
|
14.03
17:00
Partizan
RadniÄki
3
1
|
14.03.2020 17:00 | 3 : 1 | |||||||
14.03
19:00
Mladi radnik
NiÅ”
2
3
|
14.03.2020 19:00 | 2 : 3 |
14.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
0
3
|
14.03.2020 19:00 | 0 : 3 |
14.03
19:00
Klek SrbijaŔume
VA-014 Bauwesen
0
3
|
14.03.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
14.03
16:00
Borac
Metalac Takovo
2
3
|
14.03.2020 16:00 | 2 : 3 | |||||||
14.03
19:00
Spartak (Lj)
ŽelezniÄar
3
0
|
14.03.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
14.03
18:00
Smederevo Carina
Novi Sad
1
3
|
14.03.2020 18:00 | 1 : 3 | |||||||
14.03
19:00
Mladenovac
VGSK
3
2
|
14.03.2020 19:00 | 3 : 2 |
14.03
16:00
Užice
Kosovska Mitrovica
3
0
|
14.03.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.03
18:00
Banat
DuboÄica
1
3
|
14.03.2020 18:00 | 1 : 3 |
14.03
19:45
Volleyland
Lazarevac
2
3
|
14.03.2020 19:45 | 2 : 3 | |||||||
14.03
19:30
Ribnica
SmeÄ 5
0
3
|
14.03.2020 19:30 | 0 : 3 |
14.03
17:00
Mladost (NP)
Partizan (SK)
0
3
|
14.03.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.03
16:00
Lavice 07
Slavija
1
3
|
14.03.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
14.03
17:00
Futog West
Futog
1
3
|
14.03.2020 17:00 | 1 : 3 |
14.03
13:00
Sloga 031
Gimnazijalac
0
3
|
14.03.2020 13:00 | 0 : 3 |
14.03
16:00
Timok
Äerdap
3
0
|
14.03.2020 16:00 | 3 : 0 |
14.03
Blok Aut
Kolubara
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 | |||||||
14.03
Obrenovac
Crnjanski
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Dunav
Avala
0
3
|
14.03.2020 | 0 : 3 | |||||||
14.03
ObiliÄ
AS
1
3
|
14.03.2020 | 1 : 3 |
14.03
Student
ŽOK TopliÄanin
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
14.03
Pusta Reka
Vlasina
0
3
|
14.03.2020 | 0 : 3 |
|
14.03
Sloga 2015 Jedinstvo
TehniÄar
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
VGSK
Carina
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Smederevo Carina
TvrÄava L
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
Rudar
Mladi Radnik
|
14.03.2020 | : |
14.03
Brezovica
Kosovska Mitrovica
3
0
|
14.03.2020 | 3 : 0 | |||||||
14.03
Vidovdan
Sokolica
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
LeposaviÄ
Mokra Gora 2
1
3
|
14.03.2020 | 1 : 3 |
14.03
19:00
Ub
Vizura
0
3
|
14.03.2020 19:00 | 0 : 3 |
14.03
19:00
Beograd
Klek
1
3
|
14.03.2020 19:00 | 1 : 3 |
14.03
17:00
Srbijanka 014
Vranje
3
2
|
14.03.2020 17:00 | 3 : 2 |
14.03
18:00
Ruma
Zlatibor
0
3
|
14.03.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
14.03
15:30
Sterija
InÄija
1
3
|
14.03.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
14.03
14:45
Partizan 2 Crno Bele 011
Ivanjica
3
0
|
14.03.2020 14:45 | 3 : 0 | |||||||
14.03
18:00
Novi Sad
Jedinstvo (Ue)
3
0
|
14.03.2020 18:00 | 3 : 0 |
14.03
19:00
JugoviÄ
Kolubara
28
23
|
14.03.2020 19:00 | 28 : 23 | |||||||
14.03
21:00
SC Voždovac 2012
Sivac 69
32
29
|
14.03.2020 21:00 | 32 : 29 | |||||||
14.03
19:00
Crvenka
MaÄva (B)
29
20
|
14.03.2020 19:00 | 29 : 20 |
14.03
18:00
RadniÄki 1964
Jagodina
31
28
|
14.03.2020 18:00 | 31 : 28 | |||||||
14.03
19:00
Zlatar
ŽitoraÄa
44
36
|
14.03.2020 19:00 | 44 : 36 | |||||||
14.03
19:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
27
27
|
14.03.2020 19:00 | 27 : 27 |
14.03
19:00
Dolovo
Somborelektro
34
22
|
14.03.2020 19:00 | 34 : 22 |
|
||||||
14.03
19:00
InÄija
Mladost
32
26
|
14.03.2020 19:00 | 32 : 26 |
|
||||||
14.03
19:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
34
30
|
14.03.2020 19:00 | 34 : 30 |
|
14.03
20:00
RadniÄki (O)
Novi Beograd
31
26
|
14.03.2020 20:00 | 31 : 26 | |||||||
14.03
19:30
PKB
SinÄeliÄ
32
19
|
14.03.2020 19:30 | 32 : 19 |
14.03
18:30
Župa 54
KaraÄorÄe
35
25
|
14.03.2020 18:30 | 35 : 25 |
14.03
19:00
Knjaz 1957
Rtanj
39
19
|
14.03.2020 19:00 | 39 : 19 |
|
||||||
14.03
18:30
ZajeÄar 1949
Jastrebac
25
31
|
14.03.2020 18:30 | 25 : 31 |
14.03
18:00
Sombor
Vojvoda Stepa
29
31
|
14.03.2020 18:00 | 29 : 31 |
|
||||||
14.03
17:00
Naftagas
Hercegovac
29
48
|
14.03.2020 17:00 | 29 : 48 |
|
14.03
20:00
Udarnik
Osipaonica
30
39
|
14.03.2020 20:00 | 30 : 39 |
|
14.03
19:30
BASK SOKO
Studentski grad
|
14.03.2020 19:30 | : |
14.03
19:00
Rudar
Spartak Vojput
27
28
|
14.03.2020 19:00 | 27 : 28 | |||||||
14.03
19:00
Partizan
ObiliÄ
28
25
|
14.03.2020 19:00 | 28 : 25 | |||||||
14.03
18:30
ŽelezniÄar 1949
Dinamo
33
36
|
14.03.2020 18:30 | 33 : 36 | |||||||
14.03
19:00
Å amot 65
Proleter
28
25
|
14.03.2020 19:00 | 28 : 25 |
14.03
19:30
Petrovaradin
Spartak
26
25
|
14.03.2020 19:30 | 26 : 25 |
|
||||||
14.03
19:00
Proleter
Dolovo
32
22
|
14.03.2020 19:00 | 32 : 22 |
|
||||||
14.03
20:00
Halas Jožef
Mokrin
24
16
|
14.03.2020 20:00 | 24 : 16 |
|
14.03
15:00
Crvena zvezda
SU ŽR RadniÄki
22
24
|
14.03.2020 15:00 | 22 : 24 | |||||||
14.03
17:00
Medicinar 2
Rudar
|
14.03.2020 17:00 | : | |||||||
14.03
18:00
ORK Loznica
Metalac 2015
21
39
|
14.03.2020 18:00 | 21 : 39 |
14.03
12:30
Jagodina 2
Vranje
29
14
|
14.03.2020 12:30 | 29 : 14 |
|
||||||
14.03
19:00
Hajduk Veljko
ŽitoraÄa
|
14.03.2020 19:00 | : | |||||||
14.03
19:00
Rtanj
Pirot
22
32
|
14.03.2020 19:00 | 22 : 32 |
14.03
20:00
RadniÄki 1964
Beograd
38
21
|
14.03.2020 20:00 | 38 : 21 | |||||||
14.03
17:00
ORK Beograd
Mladi radnik
29
26
|
14.03.2020 17:00 | 29 : 26 |
14.03
BeÄej
Banjica
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
TaÅ”
Beograd
10
13
|
14.03.2020 | 10 : 13 | |||||||
14.03
Spartak Prozivka
Valjevo
15
8
|
14.03.2020 | 15 : 8 | |||||||
14.03
Stari Grad
Novi Beograd 11. april
6
10
|
14.03.2020 | 6 : 10 |
14.03
Palilula
TENT
10
14
|
14.03.2020 | 10 : 14 | |||||||
14.03
NBG Vukovi
Rasina
14
11
|
14.03.2020 | 14 : 11 | |||||||
14.03
Valis
Proleter
12
9
|
14.03.2020 | 12 : 9 |
14.03
Banja Luka
Mladost
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
ŽAK
Singidunum
|
14.03.2020 | : | |||||||
14.03
DorÄol
Wind Sport
|
14.03.2020 | : |
14.03
20:00
Olimp
SFU LeposaviÄ
|
14.03.2020 20:00 | : |
14.03
19:00
Miners
Pirgos
2
3
|
14.03.2020 19:00 | 2 : 3 |
|
14.03
16:30
Student
Intelektualac
1
4
|
14.03.2020 16:30 | 1 : 4 |
|
14.03
20:00
Flash
AranÄelovac
|
14.03.2020 20:00 | : | |||||||
14.03
16:00
Bezbednost 192
Karanovac
14
4
|
14.03.2020 16:00 | 14 : 4 |
|
14.03
20:00
Zlatibor
KosjeriÄ
5
4
|
14.03.2020 20:00 | 5 : 4 |
|
14.03
18:00
Progres
Ozren
4
2
|
14.03.2020 18:00 | 4 : 2 |
14.03
20:45
Konjarnik
Ivanjica
|
14.03.2020 20:45 | : | |||||||
14.03
20:00
Metalac Kolorado
Smederevo
9
2
|
14.03.2020 20:00 | 9 : 2 |
14.03
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina
5
0
|
14.03.2020 17:30 | 5 : 0 |